Sign in or Join FriendFeed
FriendFeed is the easiest way to share online. Learn more »
bir gün olsun dandik genelleme yapmadan duramıyoruz di mi?
Valla tek aday çıkarsınlar cumhurbaşkanlığına, yakışır Reza Bey'e. First lady de Ebru Gündeş, oyh bir ferahlama geldi bana şu an.
Reza Bey çok beyefendi, işinde gücünde dürüst bir kişidir, böyle bir şey kesin söylendi di mi?
“@colakrengin: Zarrab,ı maliye bakanlığına hazırlama kampanyası. http://t.co/jfjIbqAssq”
Yapın her yere abuk binalarınızı, bunun adı sandık demokrasisi. Orman Kanunu'nda 10 yılda 10 değişiklik yapıldı http://m.t24.com.tr/haber...
Bir Kopenhag'lı gibi biz de mutlu ve huzurlu olmak, günlük hayatla ilgili küçük şeyleri paylaşmak istiyoruz aslında, çok mu?
“@fgeerdink: full house for #easter in #armenian church #tigranakert (diyarbakır's armenian name) http://t.co/zAWqCAfggT”
Psikoloji mi okumam lazımdı aslında diyorum ne zamandır, şu ara cidden tek ilgimi çeken insanının farklı koşullardaki davranış saçmalıkları.
Bir haftadan fazla süredir bilgisayarımda şu dönemki en çok izlemek istediğim filmlerden biri bekliyor. Yok yok heyecanımı kaybetmişim ben.
sene 1945
esterabim
Haydi cumartesi gecesi atesi. Fever Ray 'Keep The Streets Empty For Me': http://www.youtube.com/watch...
Haydi cumartesi gecesi atesi. Fever Ray 'Keep The Streets Empty For Me': http://t.co/aZ5tzR7YBZ
Play
Sosyal aglara bakmadan nefes alamaz hale gelmisiz, bir yerden bu bagi kesmeli ama nereden
RT @HistoricalPics: Golden Gate bridge - opening day. 1937. https://twitter.com/Histori...
RT @Madam_LaLaurie: Az once Anna Karenina'yi bitirdigine tanik oldum, ben kitap bittiginde gunlerce kendime gelememistim https://twitter.com/Madam_L...
RT @HeybeliadaForum: Heybeliada çamlimanında sessiz sedasız 2.5m. duvar örüldü. 15:00'de parkta buluşuyoruz İnşaatı Durdurmaya Gidiyoruz! https://twitter.com/Heybeli...
En iyi ders çalışmalık grubu açıklıyorum, evet açıklıyorum: Two Door Cinema Club!
RT @tamersahin: Google en son kullanıcı sözleşmesinde e-postaları özelleştirilmiş arama sonuçları, reklamlar için izlediğini söylüyor https://www.google.com/intl...
uyumayinca butun gariplikler kafama ususuyor, cok feci.
“@aslicet: Ortalık biraz dağınık kusura bakmayın: Backstage at Versailles: A Handyman’s Tour of the Palace http://t.co/3HzNQl937f”
ne tarz muzik dinliyorsun diyen abuklara, arabesk tinisina ve sozlere sahip kici kirik yandan carkli uzak diyarlarin bidi bidisi diyoruz.
gitti gitti gitti gitti diye bagiran adile nasit'in ses tonunu hep yakalamak istedim ama hic beceremedim, cok uzuluyorum.
seveceksin - hayat var: http://www.youtube.com/watch...
seveceksin - hayat var: http://t.co/maUeAtkqVz
Play
Bazen gerçekten bunalıyor insan onu düşün bunu düşün, bildin mi? Turist ömer derler benim adıma diye dolaşasım var aslında.
“@VeliDemirLenin: BİR TROÇKİST İLE BİR MAOCUNUN ARASINDAKİ FARKIN EN NET ÖZETİ http://t.co/ZuNHkXqfmp”
lensimden gozumun cikmasi gibi bir durum soz konusu su an, sinir katsayim mi lensimi, lensim mi sinir katsayimi etkiliyor gibi deli sorular.
Bazı değişik oluşumlar http://instagram.com/p...
Other ways to read this feed:Feed readerFacebook