HurriyetEmlak.com
Günde 1 dolar hizmet bedeli alıyor, ‘7 gün 24 saat evin bana emanet' diyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Güvenlik şirketi Pronet Genel Müdürü Metin Kastro 75 bin abonesi, 850’nin üzerinde çalışanıyla 2010 yılında pazar payını yüzde 50’ye çıkarttıklarını söyledi.
HurriyetEmlak.com
Yalıtımla harcanan para 3-5 yılda geri dönüyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
2009’da yürürlüğe giren Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’nin bir parçası olan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uygulaması, 1 Ocak 2011’den itibaren uygulanmaya başladı. Belgede iyi bir sınıflandırmaya sahip olmak isteyen binalar için ise tek çözüm yalıtım.
HurriyetEmlak.com
2. el konut satışında en çok artış Adana'da - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Mortgage Uzmanı Garanti’nin desteğiyle Reidin.com ve GYODER tarafından Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’ndeki ikinci el ve yeni konutlara yönelik hazırlanan emlak endekslerinin 2011 Ocak ayı raporu yayınlandı.
HurriyetEmlak.com
DAP Royal Center'da 0 peşinat 48 ay vadeli rezidanslar - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Maltepe’de inşaatı devam eden DAP ROYAL CENTER’ın yeni kampanyası, sıfır peşinatla 48 ay vade kolaylığı sunuyor. Şirketin öz kaynaklarını devreye soktuğu bu kampanyanın yanı sıra, banka kredisiyle de yine sıfır peşinata 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.
HurriyetEmlak.com
TOKİ Safranbolu evlerini koruyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Tarihi tescilli kültür varlıklarının restorasyonu projesi kapsamında son 5 yılda 22 milyon 724 bin TL’lik kaynak aktararak 303 yapıyı ayağa kaldıran TOKİ, Karabük’ün Safranbolu ilçesindeki tarihi evleri restore etme kararı aldı. Safranbolu’da bulunan 23 konağın restorasyonunu başlatan TOKİ, yeni restorasyon projeleri için yapıların mülkiyetini elinde bulunduranlardan talep bekliyor.
HurriyetEmlak.com
Özyurtlar İnşaat düşük aidatla fark yaratıyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
320 konuttan oluşan Garden City I ve 270 konuttan oluşan Garden City II’de, düşük aidatlar nedeniyle neredeyse hiç boş ev yok. Firmanın Esenyurt’taki Garden City I ve Garden City II projelerinde, aidatlar 1+1’lerde 60 TL, 2+1’lerde 70 TL, 3+1’lerdeyse 80 TL olarak belirlendi.
HurriyetEmlak.com
Akasya Konakları'nda metrekare fiyatı 1084 TL'den başlayıyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Büyükçekmece Mimaroba’da MEFA Proje Taahhüt ve İnşaat Şirketi’nin yaptırdığı Akasya Konakları, toplamda 16.264 metrekare büyüklüğünde bir alanda yükseliyor. Bu yıl ocak ayında inşaatına başlanan projenin, önümüzdeki yıl ocak ayında bitirilmesi planlanıyor.
HurriyetEmlak.com
İstenilen kaliteyi yakalayamadık - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, yaptıkları konutlarda istenilen kaliteyi yakalayamadıklarını söyledi.
HurriyetEmlak.com
AVM Yatırımları Konferansı martta toplanıyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
AYD (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) tarafından düzenlenen AVM Yatırımları Konferansı’nın üçüncüsü, 3 Mart 2011 Perşembe günü Swissotel İstanbul’da düzenlenecek.
HurriyetEmlak.com
EUbuild'e ikinci AB fonu - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), Türk inşaat sektörünün AB’ye uyumu konusunda 2007-2009 yılları arasında gerçekleştirdiği EUbuild Projesi’nin başarılı performansı nedeniyle ikinci kez Avrupa Komisyonu’ndan fon desteği almaya hak kazandı. ‘EUbuild Binalarda Enerji Verimliliğinin Finansmanı Projesi’, binalarda enerji verimliliği konusunda finansman araçlarının ve mekanizmalarının geliştirilmesini hedefliyor.
HurriyetEmlak.com
Canopy asma tavanla sessiz mekanlar - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Aspen distribütörlüğünde tüketiciye sunulan Canopy asma tavan sistemleri, sunduğu farklı boyutları ve çoklu-kademelendirme seçenekleri ile kullanıcıya tasarım oyunları sunarak, tavanlara üçüncü boyutu getiriyor.
HurriyetEmlak.com
Vefa'dan Nestavilla için bilimsel bayilik - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Prefabrike ve hafif çelik yapı firması Vefa, sektörde bir ilke imza atarak pratik hazır konut markası Nestavilla ile ilgili bayilik vermeye başladı.
HurriyetEmlak.com
TOKİ, Pakistan'a 4 bin 620 konut yapacak - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
VENEZÜELA’DAN petrol karşılığı konut yapımı teklifi alan Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yurtdışındaki ilk büyük konut projesini Pakistan’da uygulayacak.
HurriyetEmlak.com
Dizi oyuncuları fuara katıldı - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Çoçuklar Duymasın dizisinin ekibi CNR’da düzenlenen Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’na katıldı.
HurriyetEmlak.com
Dumankaya, DD Mortgage ile ‘takas' yapacak - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
DUMANKAYA İnşaat, Dumankaya Modern, İkon, Dumankaya Flex Kurtköy, Dumankaya Dizayn ve Adres Lobi projelerinde ‘8 Altın Fırsat’ kampanyası düzenliyor.
HurriyetEmlak.com
Royal Center'da sıfır faizli kampanya başladı - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
MALTEPE’de inşaatı devam eden Dap Royal Centerr’ın yeni kampanyası, sıfır peşinatla 48 ay vade kolaylığı sunuyor.
HurriyetEmlak.com
İnşaat malzemelerinde fiyat artışı kontrolsüz - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
İSTANBUL Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş, inşaat demiri, çimento ve agrega fiyatlarında anormal artışlar yaşandığına dikkati çekerek, “İnşaat demirinin tonu geçen yıl ocak ayında 780-800 liraydı. Bu yıl ise 1200 liranın üzerinde. Yani yüzde 50’nin üzerinde bir artışı var. Çimentonun tonu da yine neredeyse yüzde 50’lik artışla 100 liraya çıktı. Agregada (kum-çakıl karışımı) da yüzde 60’dan fazla bir artış var. Bu kontrolsüz fiyat artışları, ne girdi maliyetleriyle ne de dünya piyasalarıyla açıklanabilir” diye konuştu.
HurriyetEmlak.com
5 bin konuta 500 ‘yedek oda' ekleyecek, 1.5 milyar liralık gelire ulaşacak - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
TEKNİK Yapı, bu yıl 6 bin konut yapacak. Nisanda Kartal projesini satışa sunacak olan firma, 5 bin 500 konutluk Tuzla projesinde ‘yedek oda’ konsepti yaratacak. Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım, “Projenin içinde 5 adet sosyal bina olacak. Fazladan odaya ihtiyacı olan maliyetini karşılayarak kiralama yapabilecek” derken, bekledikleri hasılatı da 1.5 milyar liraya çıkardıklarını söyledi.
HurriyetEmlak.com
Evini kendi satmak isteyenlere öneriler - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
EVİNİ satmayı düşünenler bu süreçte bir çok zorlukla karşılaşıyor. Özelliklede emlakçı parası ödemeden sahibinden satma yoluna gidenlerin bir çok konuya dikkat etmesi gerekiyor. Gazeteye ilan vermek ya da cama satılık ilanı yapıştırmak yeterli olmayabiliyor.
HurriyetEmlak.com
Avrasya Fuarı kapılarını açtı - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, Türkiye'deki 14 milyon, İstanbul'daki 3,5 milyon konutun yarısının yeniden yapılandırılması gerektiğini belirterek, “Bu depreme dayanıksız evlerin elektriğini, suyunu vermemek lazım. Yoksa çok kişinin canı yanar” değerlendirmesinde bulundu.
HurriyetEmlak.com
Otoparkta lüks rezidanslar - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Bir otoparkta evsizler dışında kimse oturmaz diye düşünebilirsiniz. Ancak bu otoparktaki lüks rezidanslar sizi bir kez daha düşündürecek.
HurriyetEmlak.com
Yunan adalarındaki villalar Avrasya Emlak Fuarı'nda - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı, yurtdışından yoğun katılımla kapılarını açacak. Fuara Yunanistan’dan katılacak olan Satori Real Estate firması, Rodos ve Mikonos gibi Yunan adalarındaki lüks villa ve malikanelerin satışını burada yapacak.
HurriyetEmlak.com
Stüdyo daireler iyi bir yatırım mı? - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Ailelerin küçülmesi ve bağımsız bireylerin sadece kendilerine yetecek kadar mini daireleri tercih etmeleri bu yöndeki eğilimin gelecekte daha da artacağını düşündürüyor.
HurriyetEmlak.com
Kuzu'nun Sevgililer Günü kampanyası ay sonunda bitecek - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
SPRADON Quartz projesini 10 yıl boyunca sıfır faiz, 6 ayda bir TÜFE’ye endeksli artış, banka kredisiz ve hemen teslim kampanyasıyla satışa çıkaran Kuzu Grup, kampanyanın ilk haftasında son 3 ayda gerçekleştirdiği satışın 2 katı daire sattı.
HurriyetEmlak.com
Varyap Meridian sevgililere Avrupa seyahati hediye ediyor - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
TÜRKİYE’nin LEED kayıtlı ilk yeşil karma konut projesi Varyap Meridian, Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya başlattı.
HurriyetEmlak.com
120 milyon Euro'luk yarışa asılacak, Beşiktaş'tan en az 5 yıl isim hakkı isteyecek - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
FİYAPI, Beşiktaş’ın stadı için yönetime iki teklif sunacak. Birincisinde yap-işlet-devret modelini önerecek olan Fiyapı, ikinci teklifinde stadı yapıp bitirecek, işletmesini yönetime devredecek. Her iki teklifte de stadın 5 yıl isim hakkını isterken, Fiyapı Arena adını önerecek. Fiyapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, Beşiktaş’ın yurtdışındaki başarısını hesaba katarak, markasının dünyada bilinirliğini artırmayı hedefliyor.
HurriyetEmlak.com
Yunan adalarındaki villalar fuarda satılacak - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
CNR Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı, yurtdışından yoğun katılımla kapılarını açacak. Fuara Yunanistan’dan katılacak olan Satori Real Estate firması, Rodos ve Mikonos gibi Yunan adalarındaki lüks villa ve malikanelerin satışını burada yapacak.
HurriyetEmlak.com
2011'in öne çıkan projeleri Avrasya Emlak'ta görücüye çıkacak - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Emlak sektörünün devleri Avrasya Emlak ve Yatırım Fuarı’nda buluşuyor. 16-20 Şubat 2011 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da üzenlenecek fuarda, gayrimenkul şirketleri gündeme damgasını vuran en son projelerini tanıtacak.
HurriyetEmlak.com
Bana bir şey olmaz demek evinizi kurtarmaz - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Konut sigortası sadece 4 duvarı değil, içindeki eşyalarınızı ve aile fertlerini de koruyor. Üstelik sadece bir afet durumunda değil; çilingire ihtiyaç duyduğunuzda ya da ambulans gerektiğinde de sigortadan yararlanabiliyorsunuz.
HurriyetEmlak.com
Gayrimenkul 2011'de daha hareketli olacak - http://www.hurriyetemlak.com/real_es...
Jones Lang LaSalle tarafından hazırlanan “Türkiye Gayrimenkul Piyasası 2010 Gelişmeleri ve 2011 Öngörüleri” başlıklı raporda, Türkiye’nin 2010 yılında OECD ülkeleri arasında en hızlı büyüyen ülkelerden biri olduğu, 2011 yılı tahminlerine göre bu güçlü büyümenin devam edeceğinin öngörüldüğü belirtildi.
Other ways to read this feed:Feed readerFacebook