Sign in or Join FriendFeed
FriendFeed is the easiest way to share online. Learn more »
New Media

New Media

I'd like to invite you to join the "New Media" room on FriendFeed, a place for us to share and discuss things. I hope you'll join the room. You can check it out here: http://friendfeed.com/rooms...
Mahsum Akbas
Bu #f8 sonrasinda, sabah ayık kafa ile bir yazı yazayım diye düşündüm, ama sosyal medyanın hızı biraz geride kalmamiza yol aciyor :)) aklimdan gecen metnin parcalarini herkes kendince bir sekilde paylaştı zaten :) yinede özet geçcem (sozluk usulu ozet gec degil) :)
Mahsum Akbas
IT dünyasındaki konularla ilgili, dünyada en fazla paylaşım yapanlar Hintlilerdir herhalde. Çünkü, ne zaman birşey arasam, hep onların olduğu tartışma grupları/forumlar/blog sayfalarına denk geliyorum. Acaba, onların paylaşım kültürümü çok gelişmiş yoksa bizim gibi insanların paylaşım kültürümü çok geri? sizce hangisi geçerli?
IT alanında çalışan Hintlilerin sayısından olabilir gibime geliyor... - Coşkun Taşdemir
ilkokulda algoritma dersleri falan gördüklerinden olabilir - Osman Yüksel
bizim #memelifeed merakimizdan kaynakli. - Hizmet DI$I
hintlinin teki devamlı olarak php smartye itiraz ediyordu. işleri arttrıyor vs. diye. büyük resmi göremedikleri için bence bilişimi yönlendiremiyorlar. yazdıkları bi kaç kodu da gördüm eyvahlar olsun. hintli türkün matematik ve ingilizce bileninden hallice işte. - Mehmet Soylu
Mahsum Akbas
friendfeed mail sisteminde bir yavaşlama var gibi.. son günlerde mailler çok gecikmeli geliyor (bazen1-2 gün sonra geliyor)!!!
Mail, IM ve masaüstü uygulaması aynı biçimde genel bir problem gibi... - Can Vurkır
Other ways to read this feed:Feed readerFacebook