Sign in or Join FriendFeed
FriendFeed is the easiest way to share online. Learn more »
Onur Baran Caglar

Onur Baran Caglar

Looking for innovation in Mobile&Internet Projects. Don't miss that innovation needs new perspective
LinkedInTwitterGoogle Reader
#EkonomiDunya>Goldman Sachs’ın 1Q14 net kârı 10% geriledi ve $2.03 milyar (kâr $4.02/hisse).Geçen seneki kârı $2.26 milyar (kâr $4.29/hisse)
#EkonomiDunya>Morgan Stanley'in 1Q14 karı $1.51 milyar, (74 cent/hisse) olurken, geçen sene $962 milyon (48 cent/hisse) seviyesindeydi.
#EkonomiDunya>Çin Kalkınma ve Reform Komisyonu (NDRC) 2016-2020 arası 13. beş yıllık kalkınma planını hazırlamaya başladı. Vizyon ve azim!
#EkonomiTR>Erdem Başçı,bu yıl enflasyonun 5%'in üzerinde,Cari işlemler dengesinin 5-6 arasında,büyümenin 4%'ün altına inebileceğini söyledi!
RT @fatoskarahasan: Türkiye'nin kilo bası ihracatı 1.47 dolar. Apple'in 1.500 dolar. #arastirmazirvesi
10 numara yazı olmuş,tebrikler Özgür BOLAT @ozgurbolat -İnsanlara güvenmek neden iyidir? http://www.hurriyet.com.tr/yazarla... -Aynı felsefeyi uyguluyorum!
#EkonomiDünya> Dünya Altın Konseyi,Çinli tüketicilerin yıllık altın talebinin 2017 yılına kadar 1.132 'den 1.350 tona ulaşmasını bekliyor!
#EkonomiDunya> Japonya'da tüketici güveni 08.2011'den bugüne en düşük seviyeye geriledi,37,5 puan.Shinzo Abe 'nin planları işlemiyor sanırım
#EkonomiDunya>ABD’de sanayi üretimi ve kapasite kullanım oranı mart ayında 0,5% beklenirken 0,7% arttı.Geçen yıla göre 3,8% artmış oldu.
#EkonomiDunya> Fed Başkanı Janet Yellen, politikacıların ABD ekonomisinin 2016'da toparlanacağını söylemesine rağmen ipleri bırakmayacak.
#SecimSonrasi> TC Merkez Bankası verilerine göre kısa vadeli borç stoku Şubat'ta 37% azalarak $125,7 milyar gerilemiş durumda. Güzel gelişme
Fitbit CEO & Co-founder James Park presented Fitbit to Prime Minister of Japan, NES2014 http://t.co/OIkJnweB9q”ı love my fitbit
Tebrikler @Abdullah_O_Kaya bey: "NASA’nın 48 ülkede eş zamanlı gerçekleştirdiği TTNET olarak destek verdiğimiz Space Apps Challenge’da…"
RT @TurkKizilayi: Bugün Mimar Sinan’ın doğum günü! İnsanlığa bıraktığı kültür mirasına saygımız büyük… https://twitter.com/TurkKiz...
Tebrikler @ismailhpolat,sizin işlerin kalitesi ortada "Yeni Medya ve Girişimcilik" başlıklı #YeniMedya14 Konferansı 29 Nisan Salı @KhasEduTR
#BloodMoon2014 gormeyenlere,arkadasim Amerika'da gordugunu kendi makinasindan yollamis.Kirmizi bir top gokyuzunde! https://twitter.com/obcag00...
David Edelman(McKinsey):2014 is going to be a year of #iBeacons testing and learning.There’s a lot to learn before investing and doing this!
#kredikayıtbürosu #KKBMobil Uygulama için tebrik ederim,indirdim ve ilk raporumu çektim teşekkürler.Sosyal medya ve iletişime daha çok ozen!
Tebrikler Emre "@emreguzer: Happy to announce that We've just brought our '1-Click Payment' infrastructure to Turkey..."
#OdemeSistemleri>Bankalar perakende/teknoloji firmalari ile yarışmak yerine BBVA'nın $117 mil.'a Simple 'ı aldığı gibi yatırımlara bakmalı!
#OdemeSistemleri > Starbucks'ın dünyada saygı duyulan 6. marka olması nedeniyle Barista'ların banka memurunun yerini alması hayal değil! ??
#OdemeSistemleri > Starbucks card transactions accounted for about $2.5 billion in U.S. sales for the company last year. Size ne anlatıyor?
Markafoni'nin çoğunluk hisselerine sahip olan Güney Afrika'lı Naspers, diğer 28,8% hisseyi satın almak için Rekabet Kurumu'na başvurdu.
Galatasaray Futbol A.Ş 2009 ve 2010 yılları için kurumlar vergisi yönünden incelenecekmiş. Herkese (Cimboma) lazım bir finanscı da finanscı!
Duzenli #kanbagiscisi olarak haftasonu Çapa'ya geliyorum @TurkKizilayi sizde 3 kişinin hayatını kurtarabilirsiniz http://kanver.org/Home...
Sabancı Holding polyester şirketi SASA'daki 51% hissesini Taylandlı Indorama Grubu'na $62 milyon sattı. Şirketin 49%'u halka açık durumda.
Fitch, 2008den bu yana bir çeyrekde en yüksek net sermaye çıkışının $50,6 milyar ile Rusya'dan olduğunu ve büyük risk taşıdığını belirtiyor
Çin’de Mart ayında ihracat yıllık bazda 6,6% düştü,ithalat 11,3% geriledi.Dolayısıyla Çin $7,71 milyar dış ticaret fazlası verdi.Hep karda!
IMF, "Türkiye'nin kırılganlığı yüksek enflasyon,cari açık ve portföy yatırımlarına bağımlılıktan ötürü yüksek" diyor.Tekrar gelin diyorlar!
Tesekkurler Twitter/ @Colsisin (http://t.co/MkuKln79TH kim kaç yılında twitter açmış bilgileri var) Daha once aldigim @obcag vardı :)
Other ways to read this feed:Feed readerFacebook