Sign in or Join FriendFeed
FriendFeed is the easiest way to share online. Learn more »
Në hotelin e përfshirë nga flakët Granit gjendet i djegur ish profesori Ruhi Bakiu (VIDEO) - http://www.tvkoha.tv/15037...
Derbi i Kumanovës - Bashkimi-Gobleni: Le të fitoj më i miri, Ilirët përgatiten për spektakël - http://lajmpress.com/sport...
Derbi i Kumanovës - Bashkimi-Gobleni: Le të fitoj më i miri, Ilirët përgatiten për spektakël
Renditja tabelore në ligën e tretë të Maqedonisë në futboll, grupi-Veri dhe ambiciet për titull, kanë bërë që ndeshja ndërmjet Bashkimit dhe Goblenit, në qytetin - Radio Focus
Dogana, konfiskohen 5.5 kg heroinë - http://alsat-m.tv/lajme...
Dogana, konfiskohen 5.5 kg heroinë
Ish shefi i Gruevskit në Serbi, dyshohet për malverzime financiare - http://lajmpress.com/lajme...
Ish shefi i Gruevskit në Serbi, dyshohet për malverzime financiare
Ish ministri serb i financave Mllagjen Dinkiç është ftuar në gjykatë në Beograd për shkak të dyshimeve për keqpërdorime të bëra në “Kursimoren kombëtare” serbe. - Radio Focus
Trupi i pajetë në Kodrën e Diellit është i profesor Ruhi Bakiut ? - http://lajmpress.com/lajme...
Trupi i pajetë në Kodrën e Diellit është i profesor Ruhi Bakiut ?
Gjatë hetimeve në hotelin Granit që u përfshi nga zjarri dje në Kodrën e Diellit në Tetovë është gjetur një trup i pajetë i një - Radio Focus
Dacic i pakënaqur me kthimin e serbëve në Kosovë - http://www.telegrafi.com/...
LDK: Vetëvendosje të jetë e përgjegjshme - http://www.telegrafi.com/...
Vulin: Marrëveshja e Brukselit duhet të zbatohet - http://www.telegrafi.com/...
VV: LDK po e mbështet Thaçin në negociata - http://www.telegrafi.com/...
Qytetarët indiferentë ndaj fushatës dhe premtimeve - http://www.telegrafi.com/...
Në Ligjin për kategoritë e luftës edhe “personat e përdhunuar” - http://www.telegrafi.com/...
Thaçi takon sot liderët e Luginës - http://www.telegrafi.com/...
Digjet hotel Graniti në Kodrën e Diellit, gjendet një trup i pajetë - http://alsat-m.tv/lajme...
Digjet hotel Graniti në Kodrën e Diellit, gjendet një trup i pajetë
LSDM: Maqedonia po shndërrohet në shtet gjobash - http://alsat-m.tv/lajme...
LSDM: Maqedonia po shndërrohet në shtet gjobash
Enciklopedia, loja vazhdon... - http://lajmpress.com/lajme...
Enciklopedia, loja vazhdon...
Gjithçka që u tha për heqjen e enciklopedisë nga qarkullimi dhe botimin e një teksti të ri shkencor në vend të tij ishte një lojë - Radio Focus
Në rrënojat e hotelit të djegur në Kodrën e Diellit gjendet kufoma e një njeriu - http://lajmpress.com/lajme...
Në rrënojat e hotelit të djegur në Kodrën e Diellit gjendet  kufoma e një njeriu
Zëdhënësi i SPB Tetovë, Marjan Josifovski informoi se gjatë ekspertizës në zjarrin në hotelin "Granit" në Kodrën e Diellit në brendësinë e objektit është gjetur - Radio Focus
Lista zgjedhore, pistë e re përplasjesh - http://lajmpress.com/lajme...
Lista zgjedhore, pistë e re përplasjesh
Si kryetar i Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) Boris Kondarko nuk e ka akuzuar askë për pengesën e aktiviteteve për listën zgjedhore. "Nuk është e saktë - Radio Focus
Saraçini uli në një tryezë ambasadorin kosovar dhe serb - http://lajmpress.com/lajme...
Saraçini uli në një tryezë ambasadorin kosovar dhe serb
Ministri i  Ekonomisë Valon Saraçini realizoi të martën një mëngjes pune me ambasadorët e shteteve fqinje të Maqedonisë,  me të cilët diskutoi për mënyrat e - Radio Focus
Ibrahimi: Po fundoset anija e Musa Kapedanit - http://lajmpress.com/lajme...
Ibrahimi: Po fundoset anija e Musa Kapedanit
“Për këto 6 vite në administratën publike janë punësuar 20 mijë maqedonas në administratën shtetërore ndërsa shqiptarë, vetëm disa qindra edhe madje, ata rrinë nëpër - Radio Focus
Miratohet Udhëzuesi i Kodit të Mediave të Shkruara - http://www.telegrafi.com/...
Dacic: Do të shkoj në Kosovë dhe pikë! - http://www.telegrafi.com/...
Albafone vjen për pak ditë - http://www.tvkoha.tv/15036...
Listat zgjedhore, VMRO-DPMNE kërkon mbledhjen e KSHZ-së - http://www.albeu.com/maqedon...
Shpikjet që ndryshuan jetën e njerëzve (FOTO-LAJM) - http://www.albeu.com/kuriozi...
Justifikohet Benzema: Bëj 10 km çdo ndeshje - http://www.albeu.com/sport...
Ja Real Madridi i 2014-ës (FOTO LAJM) - http://www.albeu.com/sport...
Juve, Conte në hapat e Capellos - http://www.albeu.com/sport...
Të shpëtojmë shqipen nga Google Translate - http://www.albeu.com/kryetit...
Mavraj-Salihi: Do t’i luajmë deri në fund shanset tona - http://www.albeu.com/kombeta...
Other ways to read this feed:Feed readerFacebook