Fwd: Sohbetmynet sohbet platformumuz bundan sonra net uzantısıyla, yani http://www.sohbetmynet.net adı altında hizmet verecek olup, ayrıca myturk A.Ş. http://www.myturk.com çatısı altında faaliyet gösterecektir. (http://friendfeed.com/sohbetm... üzerinden)
Sohbetmynet sohbet platformumuz bundan sonra net uzantısıyla, yani http://www.sohbetmynet.net adı altında hizmet verecek olup, ayrıca myturk A.Ş. http://www.myturk.com çatısı altında faaliyet gösterecektir.
Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı ve sabıt dileriz dileriz. http://www.sohbetmynet.net/index...
Bu yeni sisteme göre artık kullanıcılar birbirlerinin kanallarda ne kadar konuştuğunu, güldüğünü, atıldığını ve hatta kimlerle arkadaş olduğunu dahi görebilecek. Bununlada kalmıyor. Birbirlerine iyi ve kötü oyu da verebiliyorlar. Tüm bunların karşılığında sistem onlara puan veriyor. http://www.sohbetmynet.net rekabet yaratmaya devam ediyor.
Merhaba Sohbet Mynet kullanıcıları, bir süredir üzerinde çalışmış olduğumuz sosyal medya benzeri profil sistemi ve irc entegrasyonlu istatistikler şu anda http://meydan.sohbetmynet.net adresimizde hizmete girmiş bulunmaktadır.
http://www.sohbetmynet.net sizlere daha iyi ve daha güncel bir hizmet aktarmak adına friend feed teki yerini almış bulunuyor. Hepimize hayırlı olması dileğiyle...
Other ways to read this feed:Feed readerFacebook